Kuchnie

Kuchnie na wymiar

Kuchnia to serce każdego domu. Dobrze zaprojektowana i wykonana kuchnia będzie nie tylko miejscem, gdzie przygotowuje się posiłki, ale pomieszczeniem, które nada mieszkaniu niepowtarzalnego uroku. Projektując wymarzone szafki kuchenne warto skorzystać z pomocy doświadczonego stolarza, który udzieli dobrych wskazówek i pomoże rozwiązać napotkane problemy.

Powierzając naszemu zakładowi stolarskiemu zaprojektowanie, a następnie wykonanie kuchni, będą mieli Państwo gwarancję stuprocentowego zadowolenia oraz pewność, że efekt końcowy będzie zgodny z oczekiwaniami.

Meble kuchenne, które oferujemy doskonale nadają się do każdego rodzaju kuchni. Nasza wiedza oraz duże doświadczenie pozwalają nam wykonać szafki kuchenne do domu, mieszkania lub biura.

Nasze kuchnie na zamówienie wykonane są z najlepszej jakości drewna, które poddane zostało fachowej obróbce oraz konserwacji. Dzięki nam Twoja kuchnia nabierze nowego kształtu, charakteru oraz niepowtarzalnego klimatu. Stanie się miejscem, gdzie połączymy inspirację, wygodę i luksus.

Wykonamy kuchnie nowoczesne i klasyczne, specjalnie dla Państwa, na najwyższym europejskim poziomie.

Kuchnie klasyczne i nowoczesne

Każdego dnia naszej pracy staramy się spełniać marzenia naszych klientów o pięknej i funkcjonalnej kuchni. W tym celu projekt jest wielokrotnie omawiany z klientem, a do produkcji przystępujemy po przygotowaniu profesjonalnego projektu.

Zamawiając u nas szafki kuchenne mogą Państwo wybrać różnego rodzaju dodatki i akcesoria, które zwiększą nie tylko piękno całej kuchni, ale przede wszystkim jej funkcjonalność. Oferujemy fronty proste oraz bogato zdobione, połyskujące, matowe, pełne lub przeszklone. Dodatkowo mają Państwo możliwość wyboru okuć, zawiasów i innych elementów.

Meble kuchenne do domu i biura

Jeżeli szukają Państwo zakładu stolarskiego, który spełni oczekiwania odnośnie realizacji kuchni na wymiar, to serdecznie polecamy właśnie nasze usługi. Mamy bogate doświadczenie w produkcji i montażu kuchni, w tym również kuchni biurowych.

Zdajemy sobie sprawę, że kuchnia musi być dopracowana w każdym detalu, stąd zatrudniamy osoby, które doskonale znają się na swojej pracy i potrafią poradzić sobie z każdym problemem konstrukcyjnym. Pomożemy Państwu wybrać odpowiednie fronty, solidne okucia i ciekawe kolorystycznie blaty kuchenne.

172270-tb-139

 

 

172271-tb-140

 

 

172231-tb-104

 

 

 

Starter