Meble na wymiar

Klasyczne i nowoczesne meble na wymiar

Proponujemy Państwu doskonałej jakości meble na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się komody, garderoby, szafy i drzwi przesuwne, szafy wolnostojące, pawlacze, półki łazienkowe, regały wolnostojące, gablotki, biblioteki, stoły i krzesła, meblościanki i garderoby oraz inne meble pokojowe.

Nasz asortyment to stylowe meble, wykonane z doskonałych gatunków drewna sosnowego oraz dębowego. Sięgamy po trwałe i sprawdzone materiały meblarskie, takie jak: okleina naturalna oraz płyty laminowane. Każdy mebel jest perfekcyjnie wykończony i idealnie dopasowany rozmiarem i kształtem.

Wszystkie materiały, z których przygotowujemy meble, spełniają najwyższe wymogi i standardy europejskie. Zapewniamy, że każdy wybierze meble dopasowane do własnego poczucia gustu: komody, szafy utrzymane w stylu nowoczesnym, awangardowym i klasycznym.

Polecamy meble bogato zdobione lub utrzymane w tonacji minimalistycznej. Nasze meble tworzymy z myślą o komforcie użytkowania, trwałości i bezpieczeństwie. Projekty powstają zarówno z nowoczesnych trendów, jak i klasycznych stylów. Cechuje je jakość i niepowtarzalny charakter.

Meble biurowe i gabinetowe

Nasz zakład stolarski realizuje także zamówienia na wykonanie mebli do biura. Przeprowadzamy precyzyjne pomiary, dopasowujemy projekty do indywidualnych życzeń naszych klientów. Każdy stół, ława, krzesło, szafa zostanie przez nas starannie wykonany.

Mogą u nas Państwo zamówić każdego rodzaju meble gabinetowe i meble biurowe. Przedsiębiorcy, którzy pragną zapewnić sobie oraz swoim pracownikom komfortowe warunki pracy, chcą mieć meble nowoczesne, dobrej jakości oraz reprezentacyjne, mogą skorzystać z naszych usług.

Gwarantujemy precyzyjne i szybkie wykonanie każdego zlecenia.

Zabudowy wnęk

Systemy zabudowy wnęk to bardzo ciekawe rozwiązania dla osób, które cenią sobie komfort oraz praktyczność. Nasza firma proponuje Państwu szafy wnękowe, które z pewnością sprostają wszystkim oczekiwaniom.

Dobra szafa wnękowa może stanowić piękny dodatek do pomieszczenia, element dekoracyjny lub może przypominać ścianę, przyjmując jej wykończenie i kolor. Dodatkowym elementem, podnoszącym funkcjonalność szaf wnękowych, jest system drzwi. Drzwi szaf wnękowych mogą być: przesuwne, z progiem lub bez progu, uchylne, podwójnie składane bez progu lub ścięte. Można zatem taką szafę dopasować praktycznie do każdego rodzaju pomieszczenia.

172254-tb-124

 

 

172281-tb-149

 

 

172249-tb-121

Starter